Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Vianočné Fork menu v Novej Synagóge

dsc02354Opäť čas ubehol ako voda a z miest, obchodných domov a verejných priestranstiev na nás žiaria malé svetielka s komerčným duchom Vianoc, ktorý nám má už v štvrtine novembra priniesť tú pravú a nefalšovanú vianočnú náladu. Povedzme si sami náladu nakupovať. Minulý rok som sa snažila v tomto čase vyhnúť všetkým obchodným domom, nech si to krásne čaro nechám na tú pravú chvíľu, keď zasvieti vianočný stromček, budú hrať koledy a mestom bude rozvoniavať škorica a kyslá kapusta. Áno, toto je pravá vôňa mesta počas Vianoc, ktoré sa ponorí do večných návštev, úsmevu, radosti a priateľstva.

Som rada, že práve v tento čas, môžem prvýkrát povedať, že Fork sa stáva public. Teda po prvýkrát jeho chute a recepty budete mať možnosť ochutnať aj Vy.

Od 3. do 4. decembra nájdete v Žiline Vianočné trhy nie len na námestí, ale aj v Novej Synagóge, kde sa 4.12. okrem iných predajcov predstaví aj Fork.

Pre mňa je tento čas o spomienkach rodine a tradíciách, na čom som stavala aj menu. Preto si od nášho stánku môžete odniesť chute Slovenska v novom šate, modernom a zdravom prevedení. Či už si pochutnáte na zdravom bryndziaku, alebo naopak ochutnáte starkej makový koláč alla Fork. Vedzte, že budete medzi prvými, ktorí ochutnajú recepty výlučne pripravené na tento deň a taktiež tí, ktorí si z každej ochutnávky majú možnosť odniesť recept, a tak sa Vám môže stať, že si vďaka nášmu stánku zostavíte malú kuchársku knižku.

Verím, že recepty Vám budú chutiť, pretože ešte počas týchto dní si Fork odskočil na drobné upgready do zahraničia, nech to čo milujeme tu sa stane zážitkom aj pre Vás.

15181500_1694826030829855_8538302835588636295_n

POST A COMMENT