Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Top 6 Žilinských kaviarní

#Caffe Trieste

– Milovníci Talianska a jeho kultúry. Máte chuť na ranný rituál spojený s neodolateľnou chuťou kávy a talianskej hudby? Máte chuť si iba na okamih sadnúť si a vychutnať si atmosféru z Vašej letnej dovolenky v jednej z tých kaviarní, v ktorej ste nechali svoje srdce? Ste na správnom mieste. Práve tu si vychutnáte rannú, poobedňajšiu či večernú a nebudete ľutovať.

– Priestor je ako stvorený na malé stretnutia a pohodové rozhovory spojené s kultúrou kávy a jej omamnou vôňou.


#Kvetiareň

14918816_1384536198253513_5571050382859901309_oKaviareň nekonečnej inšpirácie a relaxu. Je to miesto viacerých zmyslov. A to zrakom vnímate nádherný priestor a ponúkaný sortiment nápojov či koláčikov. Sluchom atmosféru, v ktorej sa necítite ako uzavretý vo veľkomeste. Chuťou vnímate úžasné nápoje a sladkosti pričom čuchom sa dostávate oveľa ďalej. Každučký jeden kvet Vám vnesie nové vnímanie a inšpiráciu na písanie a zahĺbenie sa do svojich myšlienok.

Ak prichádzate na istotu nezabudnite si ako prvé z nápojového lístka objednať horúcu čokoládu a nebudete ľutovať. Bezpodmienečne najlepšia čokoláda, akú som kedy mala. Chuť je lahodná a konzistencia ako ušitá na pitie.


#Štúrbaks

– Hľadáte pokojné prostredie, v ktorom môžete prebrať všetky veci týkajúce sa práce alebo školy? Tento podnik by som nazvala fesion study caffe bar, pretože z jednej domácej úlohy sa tu môže stať neopakovateľný zážitok. Rozhodne stojí za to navštíviť toto miesto v lete a vychutnať si kávu na terase tohto podniku.


#Verticcio

14976396_1688191671493291_2767519771728980268_o– Ste milovníci kávy, alebo chcete ochutnať, ako skutočne chutí jej kvalita? Neradi sa zdržujete a sedíte v kaviarni, ale skôr sa ponáhľate domov? Radi si vôňu kávy odnesiete so sebou? Verticcio je správna voľba. Milá obsluha, široký sortiment kávy alebo iného náčinia, ktoré si môžete odniesť priamo so sebou. Vitajte v malej rozprávke plnej kvalitnej chuti kávy, ktorá sa praží priamo vo Verticcio pražiarni. Ak sa ponáhľate do roboty nezabudnite si termo hrnček na kávu a zastavte sa dobiť svoje baterky. Ochutnáte viac než jednu z ponúkaných chutí sveta.


#Café Passage

– Otvorený priestor, do ktorého radi prichádzate so svojim priateľom alebo skupinou. Je to priestor, v ktorom sa nájdu hlavne fajčiari, pretože konečne majú pocit, že nesedia v priestore ohraničenom stenami, ale práve naopak. Hovorí sa. že čím väčší priestor, tým je väčšia aj naša fantázia, tá určite bude naberať svoje kontúry pri sedení akoby v zimnej záhrade.

– Máte pracovné stretnutie, alebo potrebuje prebrať dôležitú súčasť projektu? Ste na správnom mieste, avšak piatok večer nech Vás ani len nenapadne na tomto mieste myslieť na prácu. Užite si spoločné momenty v kruhu priateľov a hudby.


#Straff caffé wine bar

16010319_1399543213450769_1276648163_o– Ak Vám nevadí ruch obchodného centra a hľadáte naozaj nezabudnuteľnú chuť kávy, ste na tom správnom mieste. Šarmantní personál podniku Vás milo usadí a prinesie zážitok na počkanie. Na tomto mieste sa môžete tešiť business priestorom na rýchle prebratie Vašich nápadov alebo názorov. V nefajčiarskej  zóne sedíte priamo v centre obchodného domu, no ak Vám nevadí cigaretový dym sadnite si aspoň na chvíľku do tej fajčiarskej, ktorá Vás očarí interiérom a zaujímavými doplnkami.

COMMENTS

 • 22. januára 2017

  Monika

  Lucka ďakujeme, ceníme si to a vážime si tvoju návštevu 🙂

 • 24. januára 2017

  Miloš

  To čo je za rebriček top kaviarni v ZA ?
  To ste podľa uplatku hodnotili , alebo podľa čoho? Velmi dobre tie podniky poznam a aj ich slabiny. Večsina s nich nevedia pripraviť korektne espresso , alebo ani nedodržiavaju hygienu , alebo maju hračkarsku techniku. Zavadzate ľudí !
  Nabuduce napište podľa akych kriterii to hodnotite , alebo nerobte to na čo nemate a čomu absolutne nerozumiete !
  Alebo napište „mojich top 6“ kde mi chutilo. A nie takto natvrdo !

 • 31. januára 2017

  Nackobijec

  V kvetiarni smrdia kvety, v štúrbaks nie je dobrá káva

POST A COMMENT