Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Review: Matyšák 100% Hroznová šťava klenot osláv

Rozhodla som sa, že napíšem o chuti, ktorá ma tak zaujala. Častokrát si kladieme otázku, keď prichádzame na oslavy autom, alebo jednoducho nie sme zástancami konzumácie alkoholu, čo teda budeme spoločne s našimi priateľmi degustovať. Existuje mnoho variant nealkoholických nápojov, z ktorých môžeme vyberať, no nájdeme v nich aj niečo zdravé? Poprípade dokáže nám iný nápoj nahradiť skutočný pôžitok z prípitku?

DSC05763Verte či nie s týmito situáciami som sa stretávala skoro celý môj život a nebudem menovať značky nápojov, ktoré som namiesto konzumácie alkoholu použila ako svoj prípitok, pretože nechcem uraziť ani jednu z nich, no vo väčšine prípadov aj tí, ktorí alkohol nepreferujú si chcú zaslúžiť rovnaké postavenie a potešenie z farby, chuti a vône. Dobre poznám pocit, keď si pripíjate s veľmi známou značkou sladeného nápoja a všetci mrštia perami, že s vodou sa nepripíja, je tu teda zmena.

O hroznovej šťave Matyšák som už počula veľa, dokonca na jednej cateringovej akcií som mala sama možnosť pozorovať aké je pitie tejto šťavy v praxi z hľadiska spoločnosti. Neodolala som teda a rozhodla som sa, že ju vyskúšam a aký bol výsledok?


V rámci degustácie sme zvolili červené hrozno:

Farba:

– Po premiešaní šťavy v pohári si šťava zachovala krásnu bordovú farbu s otieňmi červenej.

Vôňa:

– Vôňa bola sladká pripomínajúca ochutnávku domáceho červeného hrozna v krásny letný deň.

Chuť:

– Chuť nápoja v ústach bola sladká s jemnými tónmi trpkosti, ktorá je tak známa u červených vín.

Celková chuť nápoja bola lahodná a po vnímaní nápoja celistvo vytvárala neuveriteľný pôžitok v ústach. Samozrejme ako je známe aj u vína, netreba ho konzumovať na fľaše iba si nápoj poriadne vychutnať.


Nápoj odporúčam pre tých, ktorí chcú aj napriek tomu, že nepijú alkohol v rámci osláv, večierkov či stretnutí konzumovať kvalitu a posilniť svoje zdravie. Nápoj je vyrobený bez pridania konzervačných látok 100% z hrozna. Samozrejme ak ste zástancami bieleho v ponuke sa nájde aj 100% šťava z bieleho hrozna.

Vydajte sa teda smerom k zdraviu a vysaďte umelé cukry, ktoré nápoj nahradí tými prírodnými.

Na zdravie!

POST A COMMENT