Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Poctivé domáce výrobky cez naše recepty

Fork sa snaží nielen že tvoriť nové a chutné recepty, ale aj podporovať poctivých predajcov potravín, aby tak už hotovým jedlám dodal tú pravú chuť.

Už zajtra 4.12. sa po prvýkrát k Vám dostávame s chuťou dodať gastronómií nové kúzlo  a s prezentáciou kvalitných produktov ako je napríklad chlieb či syr.

dsc04487V rámci nášho menu sme spojili typickú taliansku kuchyňu so slovenskou v recepte Bruschetta Slovacca, v ktorej môžete zahryznúť do pravého talianskeho chleba s tajnou receptúrou Vincenza Vecchia, ktorý vlastní jednu z najlepších reštaurácií v Žiline. Keďže sa snažíme i o zachovanie tradičnej chuti a podpore slovenských tradícií určite nezabudnite ochutnať Bačov burger v spojení slovenskej tradičnej receptúry chleba s poctivým kváskom,  z pekárne Belá, na bryndzovom základe, so zeleninou zo záhradky a smotanovým dresingom.


Hovoríme o chlebe, no dnešná doba sa snaží múku čoraz viac redukovať. Bryndziak Vás o tom presvedčí, že i bez múky sa človek môže chutne a do sýtosti najesť.

Taliansko ma naučilo, že dobrý obed je dobré ukončiť čerešničkou na torte v podobe malého „dolce“, preto si Fork pre Vás pripravil

  • Starkin makový koláč alla fork (raw)
  • Orechovo-makové hniezdo (raw)
  • Maminine Vianočné cookies

Všetky naše jedlá podávame s ohľadom na životné prostredie v recyklačnom móde, preto uvidíte ako namiesto plastových tanierikov jedlo obdržíte na recyklovanom papieri, chuť objavíte dreveným príborom či si po jedle utriete ruky do recyklovaného servítku. Všetko v duchu my sme život a pokračovanie.

Už teraz sa na Vás veľmi tešíme.

Fork

POST A COMMENT