O Forku

   

Blog o zážitku z gastronómie a cestovania.

Moje meno je Luc. Od malička som obdivovala kúzlo starkinej kuchyne. Nedeľňajšiu vianočku s pravým maslom a voňavým kakaom či praženicu z čerstvých vajec, po ktoré som každé ráno chodila do kurína.

Viem, že každý pokrm má svoj príbeh, ktorý sa snažím objaviť a sprostredkovať Vám tak ten pravý zážitok z gastronómie, za ktorým sa zas a zas vyberám na cesty.

Ako mi raz chef Foglieni vo svojej reštaurácií pri varení povedal: “ jedlo je fantázia.“ A fantáziou sme My, tak neváhajte a objavte krásu slovenskej gastronómie, môjho milovaného Talianska či prekročte hranice oceánu a navštívte so mnou Maroko, Kanárske ostrovy či ďalšie nové miesta.

Budem sa tešiť.

Vaša foodie Luc

 


FOOD STYLING


REFERENCES

„As the owner of one of the restaurants Forkassion has visited, „La Carmencita del Puerto“ I strongly recommend to other restaurants owners to let Luc get in to your place. First because is always a good idea to know what a real foodie thinks sincerely about your place, second because you can use the beautiful written review in your media & marketing and you will get lots of views and likes and third because is a pleasure to have Luc Ran hanging out in your place. To much to win little to lose. Thank you Luc from Irena and me, you will be always welcome here.“

(Alvaro Menendez, La Carmencita del Puerto, Lanzarote)

„Different taste blessed by love. Made with hands served by heart.“

(Marián Lemeš, Universal Media, Žilina)