Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Flavour Fair 2018

Flavour Fair 2018, podujatie plné neopakovateľnej chuti, skvelej atmosféry a kreativity Top šéfkuchárov Slovenska i zahraničia. Považská Bystrica sa na jeden deň premenila na Mekku gastronómie s tými najkvalitnejšími surovinami pripravovanými profesionálnymi kuchármi v Big Green Egg. 


Ak niekto z Vás sníval o návšteve reštaurácie Top Restaurant v Žiline, FOU ZOO v Bratislave či naopak chcel ochutnať vynikajúcu chute pripravované profesionálnymi Americkými šéfkuchármi ocitli ste sa správne na mieste, kde sa Vaše sny stávajú skutočnosťou.

Na Flavour Fair 2018 ste mohli vďaka šéfkuchárovi Ľubomírovi Loveckému ochutnať Prime Beef z USA, naopak azda najjemnejšie kuracie prsia s dokonalým zladením ázijskej chuti od Michala Konráda, mäkkosť a výnimočnosť pečených rebierok od Petra Ďurča či chobotnicu s mangovým pyré od Martina Korbeliča. Jedno miesto a stovky chutí.

Počas jedného dňa sa na Flavour Fiar 2018 predstavilo viac než 30 šéfkuchárov, ktorí si pre návštevníkov pripravili naozaj nezabudnuteľný zážitok chuti i vône jedál. Okrem skvelej chuti mäsa Vás šéfkuchári presvedčili o tom, že v Big Green Egg je možné upiecť naozaj všetko ako napríklad aj tradičnú Ťahanú štrudľu či Taliansku pizzu. 

Okrem zážitku chuti si pre Vás šéfkuchári pripravili kvalitnú školu varenia, pretože každý z nich bol počas Vašej návštevy otvorení Vašim otázkam o príprave konkrétneho jedla a využití Big Green Egg v reštaurácií či Vašej domácnosti.

Top šéfkuchári, lahodné jedlo, chuť prírody, profesionálny vášeň a odborné vedomosti sa spojili na jednom mieste, aby Vám ponúkli neopakovateľný zážitok vnímaný všetkými Vašimi zmyslami. 

Srdečne ďakujeme za nezabudnuteľný gastronomický zážitok organizátorom a už  teraz sa nevieme dočkať čo ponúkne piaty ročník a teda Flavour Fair 2019!

COMMENTS

  • 29. marca 2019

    viagra generic

    Hi there very cool blog!! Guy .. Excellent .. Wonderful .. I will bookmark your web site and take the feeds additionally? I am glad to search out so many useful information right here within the put up, we’d like work out extra strategies in this regard, thank you for sharing. . . . . .

POST A COMMENT