Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Bublinové podujatie oslavuje už 4 rok spoločne s Vami

 

Bubble day 2017

Pred štyrmi rokmi vznikla myšlienka. Prostý nápad ako Vás na chvíľku zastaviť a prebudiť to, čo sa rýchlo rozvíjajúca doba snažila skryť. Malé dieťa ukryté v každom z Vás.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt like fb icon

Každý ma v sebe dieťa. To čo pred rokmi behalo po záhrade a tešilo sa z farieb kvetov a lietajúcich motýľov. Presne to dieťa, ktoré sa teší z maličkostí a pri pestrofarebnej bubline sa vždy rukou načiahne za dúhovými farbami aby sa jej dotklo.

Počas štyroch rokov sme mali možnosť prekonať osobný rekord, v ktorom viac než 18 miest v jeden deň spoločne bublinovalo. Mali sme možnosť spolupracovať so zahraničím a taktiež upevniť mladých aktívnych ľudí v ich mestách. Vytvorili sme myšlienku, ktorá už štyri roky naďalej pokračuje vďaka dobrovoľníkom.

Už štvrtý rok sa viaceré mestá na Slovensku zapájajú do bublinového dňa, počas ktorého skupiny dobrovoľníkov pripravujú miesto a program len a len pre Vás. Niekde zažijete bublinový pochod. Na inom mieste bublinové súťaže či hromadné vypúšťanie bublín na Vašom námestí či známom parku.

Ak teda 25. augusta zazriete farebné kúzlo na Vašom námestí či v parku vedzte, že to všetko je pripravené len a len pre Vás.

Oficiálne sa stretneme v Žiline, Rožňave, Banskej Bystrici, Čadci, Handlovej, Štúrove, Považskej Bystrici či v Prievidzi :).. a v každom ďalšom meste, v ktorom z vačku vytiahnete bublifuk a vyskúšate aké má čaro.

Viac na Bubble day

 

POST A COMMENT