Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

#bezomrvinkynavidličke

Každá jedna surovina, ktorú v kuchyni používame je jedinečná. Či už máme v chladničke polku cvikle, zmäknutú papriku alebo práve pozberaný čerstvý hrach. Každá jedna má svoj príbeh, ktorý dokážeme obohatiť svojou fantáziou.

Zamyslenie sa nad jednotlivými surovinami predstavuje výzvu, ktorou sa učíme nie len o danej potravine, ale aj o sebe samom, ba dokonca o tom, ako si vážiť našu prírodu.

#bezomrvinkynavidličke

Zamysleli ste sa teda niekedy nad tým, či dnešný obed dokážete pripraviť skutočne #bezomrvinkynavidličke?

Projekt #bezomrvinkynavidličke predstavuje výzvu ako pre kuchárov tak pre blogerov, milovníkov varenia či naopak pre tých, ktorí milujú iba výzvy. Je to podnet, ktorým sa v kuchyni okrem tvorby nového receptu máme  možnosť zaoberať aj zvyškami potravín, ktoré nás iba učia ku skutočnému kulinárskemu umeniu.

Každý projekt má svoj začiatok a práve preto tým naším je jedna z najpoužívanejších ingrediencií v našej kuchyni, švábka. Zemiaky sa dajú použiť na rôzne spôsoby. Či pripravujeme sladký, slaný pokrm alebo iba prílohu k jedlu. Švábka je a bude súčasťou našej gastronómie.

Nebojme sa teda spoznávať, experimentovať a inšpirovať ostatných chutnými receptami.

Inšpirujme a buďme inšpirovaný!

Ako sa stať súčasťou projektu?

– Vytvorte recept #bezomrvinkynavidličke zo švábky

– Odfoťte ho a napíšte nám jeho recept

– Použite hashtag #bezomrvinkynavidličke a zdieľajte svoj recept s nami! 

– Nezabudnite vyzvať ďalších svojich 5 priateľov k tejto výzve, aby sa dostala čo najďalej.

Počas celej doby výzvy môžete sledovať na instagrame Forkassion nové recepty a rady ako na švábku. Musím priznať, že zaoberanie sa jednotlivými surovinami mi dodalo ešte väčšiu vášeň pre tvorbu, a preto sa už teraz teším keď projekt bude pokračovať ďalej inými surovinami, receptami a radami.  Mám ich pre vás pripravených už niekoľko.

Kto sa už do projektu zapojil?

POST A COMMENT