Bubbleday, Bubble day, Iné,

Bubble day 2017 Banská Bystrica

Banská Bystrica ako jedno z prvých miest, kde sa Bubble day uskutočnil Vás už štvrtý rok pozýva zažiť kúzlo farebných bublín a dobrej nálady.

Už 25. augusta ste srdečne pozvaní do priestorov Komunitného centra Fončorda, kde sa máte možnosť tešiť z tvorivých dielní, programu hier, súťaží s bublinami a čarovaní s nimi. Samozrejme Vás čaká aj sprievodný program s veľkou sídliskovou latino párty s rôznymi workshopmi, kde naživo vystúpi Kubánsky hosť.

Do programu sú zapojená zdravé aj zdravotne znevýhodnené komunity, aby sa bublinovým podujatím prispelo k ich spoločnej participácií.

 

„Už druhý rok bude Bubble day v priestoroch Komunitného centra Fončorda, pretože práve toto miesto tvorí priestor neformálnych stretnutí aktívnych obyvateľov mesta, kde majú ľudia možnosť pestovať svoje vzťahy, zabúdať na starosti, venovať sa rôznym záujmom, dobrovoľníčiť a robiť tento život farebný. Každý deň je plný každodenných zázrakov, ktoré vnímaví ľudia vedia oceniť a pochopiť ich hodnotu, a to je aj symbolikou Bubble day“ povedala nám za organizačný tím v Banskej Bystrici Silvia Žabková.

 

Program:

15:00 – 16:00 Tvorivé dielne 

16:00 – 17:00 Program hier, súťaží s bublinami a čarovaní s nimi

17:00 – 20:00 Sprievodný program: Latino párty s workshopmi  pre deti, mládež a dospelých

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt like fb icon

0no comment

writer

The author didnt add any Information to his profile yet